صندلی پلیمری تالار

صندلی پلیمری تالار | صندلی پلیمری تالار پذیرایی

محصولات پلیمری به دلیل مدرن بودن و شیک بودن شان و همچنین سبک و سیاق که شبیه به استایل های چوبی و محصولات روستیک دارند ، این روزها در تالارهای پذیرایی مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرد اگر می خواهید در تالار پذیرایی خود محصولاتی شیک با تم رنگی طلایی یا سفید داشته باشید می توانید از محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری یا میز های پلیمری استفاده کنید. صندلی های پلیمری مهمان در تالارهای پذیرایی طرح های بسیار متنوعی دارند و این متنوع بودن و متفاوت بودن این محصولات با سایر صندلی های دیگر تالار ای موجب شد ده تا این روزها عروس و دامادها و مشتریان تالارهای پذیرایی نیز به این موضوع دقت کرده و در انتخاب خود چیدمان اصلی تالار را مدنظر قرار میدهند.

صندلی پلیمری چیست ؟

اگر به دنبال محصولی مستحکم و مقاوم برای استفاده طولانی مدت و همچنین جنسی شبیه به چوب اما با پایداری بیشتر و هزینه‌های مناسبتر هستید ، می توانید صندلی پلیمری را به عنوان جایگزینی مناسب در تالارهای پذیرایی خود استفاده کنید. صندلی پلیمری در چیدمان بسیار چشم نواز بوده و می توانید آن را با انواع صندلی های چوبی جایگزین بکنید. اما با این تفاوت که دیگر مشکلاتی که محصولات چوبی دارند را تجربه نخواهید کرد. جنس زیر ساخت صندلی های پلیمری از مواد شیمیایی و صنعتی پلاستیکی مخصوص بوده و در عین حال مقاومت بسیار زیاد و ماندگاری طولانی را برای این محصولات میتوانیم ضمانت کنیم.

مزایای استفاده از صندلی پلیمری تالار

 • امکان استفاده در شرایط مختلف آب و هوا
 • عدم آسیب به محیط زیست و درختان
 • طراحی مناسب بر اساس راحتی مهمان
 • تحول وزن زیاد و مقاومت مناسب
 • دوام زیاد و ماندگاری طولانی
 • امکان تعویض قسمت‌های آسیب دیده

نکات مهم در زمان خرید صندلی پلیمری تالار

 • در زمان انتخاب صندلی پلیمری تالاری حتماً به محیط اصلی سالن و طراحی داخلی تالار دقت کنید تا بتوانید آن را بر اساس رنگ بندی و طراحی تالار خود انتخاب کنید
 • صندلی پلیمری تالاری دارای مقاومت بالایی است اما لازم است تا در زمان انتخاب آن به این نکته توجه کنید که محصول خود را با قسمتهای قابل تفکیک انتخاب کنید تا اگر در صورت بروز مشکل یکی از قسمتها دچار مشکل شود بتوانید همان قسمت را تعمیر یا تعویض کنید
 • سعی کنید در انتخاب محصولات و صندلی پلیمری تالاری گزینه های سبک و قابل حمل را انتخاب کنید اما در عین حال به مقاومت و دوام آن نیز توجه ویژه داشته باشید
 • پیشنهاد می کنیم انتخاب صندلی پلیمری تالاری موارد دارای ضمانت و همچنین خدمات پس از فروش مناسب را انتخاب کنید
 • کیفیت مواد اولیه و در نظر بگیرید و سعی کنید از صندلی های با ضمانت مناسب خریداری کنید

مراحل تعمیر صندلی پلیمری تالاری

ممکن است شما به عنوان مدیر یک تالار پذیرایی بعد از مدتی طولانی استفاده از صندلی پلیمری تالاری خود در برخی از آنها نیاز به تعمیر و بازسازی و یا تعویض داشته باشید. مشکلاتی که معمولاً برای صندلی های پلیمری به وجود می‌آید معمولاً از هم گسیختگی یا رنگ رفتگی و یا شکستگی و جدا شدن در قسمت های قابل تفکیک صندلی پلیمری می باشد. اما جای نگرانی نیست ؛ به دلیل اینکه صندلی های پلیمری قابل تفکیک از یکدیگر در اجزای مختلف هستند و می توانید هر یک از اجزا را به صورت جداگانه تعویض کنید ، در گروه تجهیزات تالار عسگری خدمات پس از فروش مناسب برای صندلی پلیمری تالاری برای همین منظور ارائه می شود تا شما بتوانید در صورت بروز مشکل برای هر یک از قسمتهای مختلف صندلی پلیمری خود دقیقا همان قسمت را تعمیر یا تعویض کنید. همچنین ضمانت معتبر کیفیت برای محصولات پلیمری تولید شده در این مجموعه باعث می شود تا شما بتوانید با خیالی آسوده برای مدت زمان طولانی از محصولات خود و صندلی پلیمری خریداری شده تان استفاده کنید.

قیمت صندلی پلیمری تالار

قیمت صندلی پلیمری تالاری به عوامل مختلفی بستگی دارد که در آن می توانند باعث افزایش یا کاهش قیمت نهایی تمام شده صندلی باشند. اما رعایت این نکات با در نظر گرفتن کیفیت متریال ، باعث می شود تا شما لزوماً به دنبال صندلی پلیمری تالاری با قیمت مناسب و ارزان نباشید و در کنار قیمت مناسب آن به کیفیت صندلی نیز توجه ویژه داشته باشید از جمله عواملی که در قیمت صندلی پلیمری تالاری موثر هستند به شرح زیر اشاره می کنیم :

 • نوع پارچه به کار رفته برای کفی و پشتی صندلی پلیمری تالاری
 • کیفیت رنگ بدنه و ضخامت آن و همچنین مراحل رنگ آمیزی صندلی پلیمری
 • کیفیت متریال و مواد استفاده شده در زمان تولید و زیرساخت صندلی
 • نحوه سرهم بندی و نصب اجزای مختلف صندلی پلیمری تالاری

پیشنهاد میکنیم شما به عنوان مدیر یک تالار پذیرایی در زمان تجهیز کردن لوازم تالار خود ، صندلی پلیمری را از تولید کننده اصلی و بدون واسطه خرید کنید. رعایت این نکته باعث می‌شود تا شما بتوانید از کیفیت محصول اطمینان کامل داشته و روی مراحل تولید آن نیز نظارت کافی را داشته باشید. همچنین رعایت این نکته باعث می‌شود تا با حذف واسطه ها و دلالان بتوانید صندلی پلیمری تالاری خود را با قیمتی مناسب و ارزان تر در شرایط برابر با واسطه ها خرید کنید. در نمایشگاه دائمی گروه تجهیزات تالار عسگری شما می توانید طرح های بسیار متنوعی از صندلی های پلیمری را از نزدیک مشاهده کرده و علاوه بر مقایسه با هم بتوانید از مشاوره کارشناسان با تجربه این مجموعه در زمینه محصولات پلیمری بهره مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه تجهیزات تالار عسگری میباشد
طراحی ، توسعه و سئو توسط رسانه های آریان | 02126412561